:  : : :::: Продукція  

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАМОТКИ
СУН-1,8M
СУН-1,8М - намотувальний одношпиндельний верстат з діалоговим програмуванням параметрів намотки виконує рядову намотку всіх видів відкритих котушок проводом діаметром 0,02...1,8 мм. Система керування побудована на базі сучасного РС-сумісного контролера, дозволяє зберігати в пам'яті програми намотки до 999 котушок, вбудовано інтерфейс обміну інформації з персональним комп'ютером. Живлення 220В змінного струму, влаштована система самодіагностики, зручні і функціональні дисплей і клавіатура.
Останні версії програмного забеспечення і технічну документацію, що поставляється з верстатом, можете завантажити.
Верстат СУН-1,8М знімається з виробництва.
СУН-1,8МЛР - настільний одношпиндельний верстат виконує рядову намотку всіх видів відкритих котушок, в тому числі секційних, пірамідальних та інших електричних котушок проводом діаметром 0,02...1,8 мм. За основними технічними характеристиками аналогіний верстату СУН-1,8М, але з полегшеною системою керування.
СУН-1,8МЛ - настільний одношпиндельний верстат призначений для намотки нескладних відкритих котушок і дозволяє виконувати рядову та впорядковану намотку котушок проводом діаметром 0,02...1,8 мм. Намотування верстат виконує за програмами, які вводяться з клавіатури верстата в діалоговому режимі.
СУН-0,6 - компактний настільний одношпиндельний верстат призначений для намотки нескладних відкритих котушок і дозволяє виконувати рядову та впорядковану намотку котушок проводом діаметром 0,02...0,6 мм. Додатково верстат може комплектуватись натяжними пристроями для проводів, змотчиками, педальним регулятором, задньою бабкою, і при необхідності, оправками під каркас замовника. Живлення 220В змінного струму, зручні і функціональні дисплей і клавіатура.
СУН-0,6Р - виконання верстату для намотки всіх видів відкритих котушок, в тому числі секційних, пірамідальних та інших електричних котушок з розширенними можливостями програмування, зберігання і тиражування програм намотки.

Всі верстати проходять передприйомне обкатування не менше 8 годин на спеціальних програмах з контролем всіх параметрів - див. відео.

СУН-0,6
Додаткові опції
Додаткові опції - це одне чи декілька пристроїв, якими додатково можуть комплектуватися намотувальні верстати, а саме:
  • бабка задня;
  • натяжний пристрій (для п'яти діапазонів проводів);
  • проводоукладач (для двох діапазонів проводів);
  • змотчик;
  • педальний регулятор.
Змотувальний пристрій СУ - призначений для розмотки стального тросика з тарних барабанів в автоматичному режимі . Застосовується спільно з верстатом СУН-1,8М або з іншим подібним обладнанням.

Пристрій для намотування ізоляції - призначений для ручної намотки і вкладання невеликої кількості міжслойної і зовнішньої ізоляції котушок. Габарити 300х200х206 (мм).

Деякі приклади намоток, що виконуються всіма моделями намотувальних верстатів, продемонстровані тут >>

Змотувальний пристрій СУ
Пристрій намотувальний
ПРЕСОВЕ ОБЛАДНАННЯ
ПК-1,5, ПК-1,8

ПК-1,5 - настільний електричний прес зусиллям 1,5 тони. Призначений для опресовування контактних зажимів і накінечників монтажних проводів, а також штампування дрібних деталей (приклади). Тільки електричне живлення. Висока продуктивність. Може комплектуватись штампом опресовування ШО-1 чи ШО-2 .
ПК-1,8 - аналог ПК-1,5, що відрізняється технологією виготовлення і деякими технічними параметрами.

ПАШ-6 - напівавтомат штампування зусиллям 6 тон. Призначений для вирубування і штампування дрібних деталей (контактних зажимів, кабельних наконечників і т.п.) з металевої чи пластмасової стрічки ланцюжком або вросип (приклади). Тільки електричне живлення. В комплект поставки входять розмотувальний і змотувальний пристрої.

ПАШ-6
ШО-1, ШО-2

- Штампи опресування ШО-1 і ШО-2 - призначені для опресування контактних зажимів, кабельних наконечників і скоб на монтажні проводи січенням 0,2...6 мм2 при встановленні відповідної оснастки, відповідно для поздовжнього і поперечного розташування наконечників у ланцюжку.

УCН - пристрій змоточно-намотувальний. Призначений для розмотки і намотки стрічкового матеріалу в автоматичному режимі. Пристрій призначений для використання одночасно з пресами автоматичної штамповки.
УСН
УCНР - пристрій намотувальний з розкладкою. Призначений для намотки стрічкового матеріалу з розкладкою в автоматичному режимі. Пристрій призначений для використання одночасно з пресами автоматичної штамповки.
УСНР
контакти
ТзДВ "ЕЛТЕХ"
вул. Автобусна,8
м. Нововолнськ
45400, Україна
38 03344 41135
38 03344 31260
eltech@eltech.com.ua
My status
112–581–942
наші представники
ООО "РусьХимСнаб"
CONTRANS TI Sp. z o.o.
P.Шайцан
приклади застосування
Продукція Елтех  - приклади застосування
завантаження
   Завантажити останні версії програмного забеспечення і технічної документації верстату СУН-1,8М, а також попередні архівні версії.

   Завантажити ознайомчу версію програми-редактора SUNED комплекту підготовки програм КПП СУН для підготовки програм намотки, при допомозі персонально комп'ютера, для верстатів СУН-0,6Р та СУН-1,8МЛР.

про нас пишуть
   Стаття в журналі "π-кад. Промышленные измерения , контроль, автоматизация, диагностика".
прочитати >>
партнери
Холит Дейта системс
 

Contrans TI